کارت تخفیف هموطن

 اولین اقدام شرکت تدبیرگران آسایش هموطن در راستای آسایش هموطنان عزیز و در راستای افزایش مشتری و رونق کسب و کار برای مشاغل در تمامی صنوف است . همچنین با بهره گیری از وکلای مجرب پایه یک دادگستری همواره مشاوره حقوقی رایگان در اختیار هموطنان قرار میدهد .

طرح کلی کار بدین صورت است که تمامی مشاغل میتوانند با ارائه در صد تخفیف به اعضائ شرکت و خرید کارت های شرکت هموطن کارت (استخر کارت هموطن ) و تنظیم  قراردادهمکاری  ما بین شرکت و صاحب مشاغل در خانواده هموطن عضو شده و با ارائه کارت های این شرکت به مشتریان ، مشتریان خود را ثابت کرده و مشتریان جدید جذب نمایند و دارندگان کارت میتوانند از مزایای این شرکت و کارتها در طول یکسال به دفعات نامحدود استفاده نماییند .

 توجه :کارتهای تولیدی با نام و آدرس و اطلاعات سفارش دهنده میباشد  ( متن دلخواه سفارش دهنده )

استخر کارت هموطن با مجوز رسمی از وزارت ورزش و جوانان بوده و بصورت کارت هدیه هموطن کارت توسط موسسات ، بانکها ،شرکتها وفروشگاهها و … در اختیار  استفاده کننده قرار میگیرد  . استخر کارت هموطن با ارسال پیامک (نام و نام خانوادگی و کد اهدا کننده ) به سامانه ۱۰۰۰۶۱۶۶ فعال می گردد. استخر کارت هموطن بصورت تک نفره  و با دفعات استفاده نامحدود تا پایان اعتبار هموطن کارت قابل استفاده می باشد. کارت های هموطن کارتی که تبلیغات بروی آن چاپ شده است غیر قابل فروش است .

توجه : هزینه استخر کارت هموطن توسط فرد اهدا کننده یا فروشگاه ها پرداخت شده و بصورت رایگان در اختیار استفاده کنندگان گذاشته شده است و فرد اهدا کننده کارت و یا فرد گیرنده کارت حق هرگونه فروش این کارت را نخواهند داشت ، توجه داشته باشید که فقط در صورت اینکه قیمت برروی کارت درج شده باشد حق فروش این کارت آزاد است.

توجه :

 طرح کلیه کارتهای هموطن کارت به صورت پشت و رو به همراه تمامی مراکزرفاهی ،تفریحی ورزشی و تمامی مشاغل اعم از ( رستوران ، تالار،سفره خانه ،فست فود ،سینما ،تئاتر ،هایپر ) ثبت شده رسمی شرکت تدبیرگران آسایش هموطن میباشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد

لیست فعالیت های شرکت تدبیرگران آسایش هموطن

 1. کارگروه خودروئی هموطن
 1. ارزان تور هموطن 
 1. کارگروه املاک (هفته بازار ویژه املاک)
 1. مرکز پیام هموطن کارت
 1. کار گروه فنی مهندسی و ساخت وساز هموطن
 1. کارگروه IT
 1. کارگروه آموزش هموطن
 1. هموطن نیوز 
 1. کارگروه تبلیغات و بازاریابی هموطن
 1. کارگروه فرهنگی و هنری هموطن 

 

 1.  موسسه هموطن کارت 
 1. موسسه حقوقی هموطن 
 1. موسسه داوری هموطن 
 1. وکیل کارت هموطن 
 1. هموطن کالا
 1. آسایش کارت هموطن 
 1. مهاجرکارت هموطن 
 1. موسسه حسابرسی هموطن 
 1. گروه بازرگانی هموطن 
 2. گروه کارگزاری بیمه هموطن
hamvankart-sabt

خدمات ما

هموطن کارت
استخر کارت
آسایش کارت
وکیل کارت
تخفیف کارت
ارائه تخفیف واقعی مشاغل طرف قرارداد
مشاوره رایگان حقوقی برای اعضاء
هموطن کالا
خدمات پزشکی و دندانپزشکی