استخر کارت هموطن

 اولین اقدام شرکت تدبیرگران آسایش هموطن در راستای آسایش هموطنان عزیز و در راستای افزایش مشتری و رونق کسب و کار برای مشاغل در تمامی صنوف است .

طرح کلی کار بدین صورت است که تمامی مشاغل میتوانند با ارائه در صد تخفیف به اعضائ شرکت و خرید کارت های شرکت هموطن کارت (استخر کارت هموطن ) و تنظیم  قراردادهمکاری  ما بین شرکت و صاحب مشاغل در خانواده هموطن عضو شده و با ارائه کارت های این شرکت به مشتریان ، مشتریان خود را ثابت کرده و مشتریان جدید جذب نمایند و دارندگان کارت میتوانند از مزایای این شرکت و کارتها در طول یکسال به دفعات نامحدود استفاده نماییند .

 توجه :کارتهای تولیدی با نام و آدرس و اطلاعات سفارش دهنده میباشد  ( متن دلخواه سفارش دهنده )

استخر کارت هموطن با مجوز رسمی از وزارت ورزش و جوانان بوده و بصورت کارت هدیه هموطن کارت توسط موسسات ، بانکها ،شرکتها وفروشگاهها و در اختیار  استفاده کننده قرار میگیرد  . استخر کارت هموطن با ارسال پیامک (نام و نام خانوادگی و کد اهدا کننده ) به سامانه ۱۰۰۰۶۱۶۶ فعال می گردد. استخر کارت هموطن بصورت تک نفره  و با دفعات استفاده نامحدود تا پایان اعتبار هموطن کارت قابل استفاده می باشد. کارت های هموطن کارتی که تبلیغات بروی آن چاپ شده است غیر قابل فروش است .

توجه : هزینه استخر کارت هموطن توسط فرد اهدا کننده یا فروشگاه ها پرداخت شده و بصورت رایگان در اختیار استفاده کنندگان گذاشته شده است و فرد اهدا کننده کارت و یا فرد گیرنده کارت حق هرگونه فروش این کارت را نخواهند داشت ، توجه داشته باشید که فقط در صورت اینکه قیمت برروی کارت درج شده باشد حق فروش این کارت آزاد است.

توجه : طرح کلیه کارتهای هموطن کارت به صورت پشت و رو به همراه تمامی مراکزرفاهی ،تفریحی ورزشی و تمامی مشاغل اعم از ( رستوران ، تالار،سفره خانه ،فست فود ،سینما ،تئاتر ،هایپر ) ثبت شده رسمی شرکت تدبیرگران آسایش هموطن میباشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد

hamvankart-sabt

خدمات ما

هموطن کارت
استخر کارت
آسایش کارت
وکیل کارت
تخفیف کارت
ارائه تخفیف واقعی مشاغل طرف قرارداد
مشاوره رایگان حقوقی برای اعضاء
هموطن کالا
خدمات پزشکی و دندانپزشکی

اعضاء هیئت مدیره هموطن کارت

مدیر عامل: خانم فرشته صفری
رئیس هیئت مدیره: آقای رضا سرکاری
نائب رئیس هیئت مدیره: خانم فرشته صفری
عضو هیئت مدیره: آقای شیرزاد بزرگی
بازرسین:
بازرس اصلی: آقای امیر ناصح
بازرس علل البدل: بهروز سودیملی